Zdravé desiate

NIELEN PRE DETI

50 receptov na zdravé desiate od odborníkov na zdravú výživu

Kuchárska kniha v tlačenej a v elektronickej podobe

Aj Vy rozmýšľate každý deň, čo pripraviť sebe a svojim deťom na desiatu? Aby to bolo chutné, ale aj zdravé?

Väčšina z nás rieši každý deň problém, akú desiatu pripraviť, aby ste Vy, aj Vaše deti nejedávali stále to isté. Minuli sa Vám už nápady? Práve preto sme napísali kuchársku knihu.

ZDRAVÉ DESIATE
NIELEN pre deti

V tejto kuchárskej knihe nájdete 50 zaujímavých receptov na zdravú desiatu. Napísalo ju 13 odborníkov na zdravé stravovanie zo Slovenskej a Českej republiky.

Zdravé desiate nielen pre deti

V knihe Zdravé desiate nielen pre deti nájdete všetky tieto maškrty:

V kuchárke nájdete recepty na zdravé desiaty, ktoré si pripravíte doma ľahko a rýchlo.  Určite v nej nenájdete kupované hotové desiaty alebo iné polotovary. Pri receptoch nájdete vysvetlenie, prečo sú použité na danú desiatu určité suroviny a v čom sú zdravé. Budete vedieť, ako to máte pripraviť a prečo to máte uvariť.  Rohlíky so šunkou alebo paštétou sa v knihe nenachádzajú.

Odborníci, ktorí napísali túto knihu, sú ľudia rôznych chutí a výživových smerov, preto tu nájdete pestrú škálu zdravých receptov, napríklad aj vegánske, vegetariánske, raw recepty, gluten free, lactose free, alebo recepty vhodné pre diabetikov.

V kuchárke ďalej nájdete:

✓ informácie o zdravých potravinách
✓ dobré rady a tipy do Vašej kuchyne
✓ prehľadné označenie receptov
✓ rady a tipy na vylepšenia receptov
✓ informácie a rady od odborníkov

Zdravé desiate urobia radosť nielen Vášmu dieťaťu, ale aj Vám

V knihe nájdete recepty od týchto slovenských a českých odborníkov:

V čom je táto kniha jedinečná?

Autormi receptov sú odborníci
na zdravú výživu

V jednote je sila. Práve preto sme zapojili do písania kuchárky viacerých odborníkov. Všetci sme ľudia, ktorí to, čo píšu, podľa toho aj žijú a stravujú sa. Recepty v knihe sú „vyskúšané“ a overené.

50 zdravých receptov,
ktoré môžete pripraviť na desiatu
sebe alebo svojim deťom

Nakoľko sme sa aj my trápili každý deň, čo si zobrať do práce na desiatu a čo zdravé zabaliť deťom do školy, presne vieme, o čom hovoríme. Preto v knižke nájdete recepty, ktoré sa dajú urobiť ľahko a rýchlo, sú zdravé a vyzerajú „cool“, aby ich zjedli aj puberťáci.

234 strán hodnotných informácií

Kniha obsahuje nielen recepty na zdravé desiate, ale aj odôvodnenia, prečo máte niektoré suroviny pri receptoch použiť. Z knihy sa naučíte nielen pripraviť desiate, ale spoznáte aj nové potraviny, ktoré sú zdravé a chutné. Tiež sa dozviete množstvo praktických rád a tipov do kuchyne.

Kniha Zdravé desiate nielen pre deti je v elektronickej aj v tlačenej forme.
Zdravé desiate nielen pre deti

[themify_button style=“orange rectangle large“ color=“#fa7107″ link=“https://zdravedesiate.sk/objednavka-vyber/“ text=“#000″ target=“_blank“ ]TERAZ OBJEDNAŤ [/themify_button]

Ku knihe získate naviac + 3 bonusy zdarma

Zdravé desiate nielen pre deti
Zdravé desiate nielen pre deti
Zdravé desiate nielen pre deti

BONUS č.1  SMOOTHIE RECEPTY – Zdravie v každom hlte

„15 výživných a chutných receptov na smoothie“

Smoothie nápoj môže byť tiež ideálnou a zdravou desiatou! Ich prípravu zvládne naozaj každý. 15 receptov na smoothie, v ktorých doslova vypijete všetko, čo vaše telo k zdraviu potrebuje.
Túto bonusovú e-knihu v hodnote 10 Eur (275 Kč) získavate ZDARMA

Zdravé desiate nielen pre deti

E-kniha SMOTHIE obsahuje tieto dobroty:

BONUS č.2  ZDRAVÉ TORTY nielen na oslavy

 „12 receptov na sladké a zdravé torty“

Aj na oslavu sa dajú pripraviť zdravé maškrty. Či už zdravé torty na detskú oslavu, alebo zdravé maškrty na narodeninovú oslavu rodičov. Zdravé môže byť zároveň chutné a krásne. Zamaškrťte si zdravo pomocou 12 originálnych receptov, ktoré nájdete v tejto e-knihe.
Túto bonusovú e-knihu v hodnote 12 Eur (330 Kč) získavate ZDARMA

Zdravé desiate nielen pre deti

E-kniha ZDRAVÉ TORTY nielen na oslavy obsahuje tieto dobroty:

Zdravé desiate nielen pre deti

BONUS č.3  VIP Doživotná aktualizácia

Čo tým získate? Akonáhle budeme tieto e-knihy v niečom aktualizovať alebo dopĺňať, tak vám ich zašleme automaticky na váš e-mail.
VIP doživotnú aktualizáciu v hodnote 7,50 Eur (206 Kč) získavate ZDARMA

[themify_button style=“orange rectangle large“ color=“#fa7107″ link=“https://zdravedesiate.sk/objednavka-vyber/“ text=“#000″ target=“_blank“ ]Kúpiť hneď teraz[/themify_button]

Aj Vám sa už zbiehajú slinky?

V tejto kuchárskej knihe nájdete 50 receptov na desiate, ktoré budete Vy i Vaše deti zbožňovať

Záruka originality

Informácie obsiahnuté v knihách nenájdete nikde inde na internete. Jedná sa o originálne recepty zostavené odborníkmi na zdravú výživu. Recepty, ktoré pripravili, sa im samým osvedčili. Preto sa rozhodli o ne v týchto kuchárskych knihách podeliť.

100% záruka vrátenia peňazí 

Ak nám do 30 dní od zakúpenia napíšete, že nie ste s touto knihou spokojná/ý, peniaze Vám ihneď vrátime. Bez akýchkoľvek ďalších otázok.

Zdravé desiate nielen pre deti

[themify_button style=“orange rectangle xlarge“ color=“#fa7107″ link=“https://zdravedesiate.sk/objednavka-vyber/“ text=“#000″]Kúpiť knihu aj s Bonusmi[/themify_button]